Olimpiada Gołębi w Poznaniu 2019

Wyniki współzawodnictwa lotowego oddziału.


Dodano 17 września 2018 o godz. 19:30

Oddział Wągrowiecko – Rogoziński

Mistrzostwo Tradycyjne

1  JAROSZ  TADEUSZ              59   3400.15                                                                                                 2  PIJANOWSKI SŁAWOMIR          59   3399.64                                                                                          3  KACZMAREK ZDZISŁAW           59   3392.34                                                          

4  DUDA ANDRZEJ                 58   3356.87                                                         

5  JANKA ADRIAN I MARIAN        58   3315.27                                                                                            6  PTAK TOMASZ                  57   3208.25                                                          

7  KOŚMIDER MIECZYSŁAW          56   3175.93                                                          

8  KOŚMIDER ADAM                55   3122.29                                                          

9  KOWALSKI WAWRZY I DARIUSZ    54   3056.07                                                          

10 TOMKOWICZ DAMIA I MARCIN     53   2903.44                                                          

11 MARCINIAK KASIA I ZBIGNIEW   52   2830.57                                                          

12 IGNACZAK TOBIASZ             53   2827.43                                                          

13 MARSZAŁEK  KRZYSZTOF         49   2735.28                                                          

14 PĘDZIŃSKI  K I Ł             45   2724.28                                                          

15 JASZYK STANISŁAW             49   2694.20                                                          

16 PIKUŁA KAROL                 50   2665.58                                                                                                 17 MARKIEWICZ JAN               46   2530.00                                                          

18 WIECZOREK JAROSŁAW           45   2402.66                                                          

19 NOWICKI KRZYSZTOF            45   2384.78                                                          

20 SKIBIŃSKI MAREK              44   2362.01                                                          

21 ŻUCHOWSKI JAROSŁAW           43   2228.57                                                          

22 WIECZOREK WALDE I ŁUKASZ     42   2193.72                                                         

23 KUPCZAK PIOTR                38   2002.97   

 
 
Kategoria OPEN
                                                       
1  DUDA ANDRZEJ                  39    703.13                                                           2  PIJANOWSKI SŁAWOMIR           39    803.50                                                          3  JAROSZ TADEUSZ                39    915.96                                                         
4  KACZMAREK ZDZISŁAW            39   1236.19                                                          
5  JANKA ADRIAN I MARIAN         39   2042.56                                                          
6  KOŚMIDER ADAM                 39   3072.05                                                          
7  KOŚMIDER MIECZYSŁAW           38   1676.40                                                         
8  PTAK TOMASZ                   37   1601.31                                                          
9  KOWALSKI WAWRZY I DARIUSZ     37   2064.09                                                          
10 TOMKOWICZ DAMIA I MARCIN      36   2341.57                                                          
11 MARCINIAK KASIA I ZBIGNIEW    36   2656.55                                                         
12 SKIBIŃSKI MAREK               35   2826.87                                                         
13 PIKUŁA KAROL                  34   1592.23                                                         
14 MARKIEWICZ JAN                34   2855.33                                                          
15 IGNACZAK TOBIASZ              33   1568.18                                                          
16 WIECZOREK JAROSŁAW            33   2661.19                                                         
17 MARSZAŁEK KRZYSZTOF           33   2682.26                                                         
18 PĘDZIŃSKI K I Ł               33   3001.68                                                          
19 JASZYK STANISŁAW              32   2174.67                                                         
20 NOWICKI KRZYSZTOF             32   2315.20                                                          
21 WIECZOREK WALDE I ŁUKASZ      30   1496.79                                                         
22 KUPCZAK PIOTR                 30   2720.63                                                          
23 MUCHA MARIAN                  28   2858.95  
 
     

Champion Oddziału

1.Pijanowski Sławomir Pl-0443-15-1080  1/0  12 kon ceoff 534.87

2.Kośmider Mieczysław Pl-040-13-8783   0/1  12 kon ceoff 816.25

3.Jarosz Tadeusz      Pl-0443-14-2048  1/0  12 kon coeff 839.27

 

 

Kategoria A

 

1. Duda Andrzej       coeff. 281.69

2. Pikuła Karol       coeff. 496.21

3. Żuchowski Jarosław coeff. 525.70

4.Janka Adrian i Marian coeff. 551.89

5. Wieczorek Waldek i Łukasz coeff. 581.36

6.Jarosz Tadeusz coeff. 646.30

7. Nowicki Krzysztof coeff. 747.80

8.Ptak Tomasz coeff.828.31

9.Kaczmarek Zdzisław coeff.1069.45

 

 

Lotnik kat A

 

Pijanowski Sławomir  Pl-0443-15-1090 1/0  coeff 7.68

 

Kategoria B

 

1. Żuchowski Jarosław  coeff. 227.91

2. Jarosz Tadeusz      coeff. 260.22

3. Pijanowski Sławomir coeff. 286.77

4. Ptak Tomasz coeff.442.45

5.Kaczmarek Zdzisław coeff.644.33

6.ignaczak Tobiasz coeff.741.26

7.Markiewicz Jan coeff.838.04

8.Duda Andrzej coeff. 1112.64

9. Tomkowicz Damian coeff.1354.32

10. Kośmider Adam coeff.1455.90                                                                                                  

11.Kaźmierczak Jerzy coeff.1463.29

12.Skibiński Marek coeff.1650.67

 

Lotnik kat B

 

Jarosz Tadeusz     Pl-0443-16-10236 0/1 coeff. 11.12

 

Kategoria C

 

1.Duda Andrzej        coeff. 238.83

2.Kośmider Mieczysław coeff. 468.53

3. Kaczmarek Zdzisław coeff. 571.05

4.Ptak Tomasz coeff.743.74

5.Marszałek Krzysztof coeff.1026.20

6.Pędziński K i Ł coeff. 1363.32

 

Lotnik kat C

 

Duda Andrzej        Pl-0443-16-3605  1/0 ceoff. 31.91

 

Kat  Maraton

 

1.Pijanowski Sławomir  ceoff. 160.01

2.Jarosz Tadeusz       coeff. 248.37

3. Kaczmarek Zdzisław  coeff. 259.83

4. Kowalski Wawrzyn i Dariusz coeff.450.50

5. Kośmider Adam coeff. 521.98

6. Pędziński K iŁ coeff. 640.87

 

Lotnik kat Maraton

 

Pijanowski Sławomir  Pl-0443-15-1026  0/1 coeff. 11.68

 

Kat D

 

1. Duda Andrzej       coeff. 1675.74

2. Kaczmarek Zdzisław coeff. 2284.83

 

Lotnik kat D

 

Kaczmarek Zdzisław  Pl-0443-15-5758  9 kon ceoff. 479.42

 

 

Kategoria GMP

 

1. Jarosz Tadeusz      35 konk.  1834.44 pkt

2. Kaczmarek Zdzisław  35 konk.  1791.86 pkt

3. Kośmider Mieczysław 34 konk.  1744.41 pkt

4.Pijanowski Sławomir 33 kon k. 1702.48 pkt

5. Duda Andrzej 31 konk. 1596.83 pkt

6. Janka Adrian i Marian 32 konk. 1588.48 pkt

7.Ptak Tomasz  31 konk 1533.22 pkt

8.Żuchowski Jarosław 30 konk. 1526.93 pkt

9.Ignaczak Tobiasz 31 konk. 1484.23 pkt

10. Jaszyk Stanisław 27 konk. 1312.14 pkt

11. Marszałek Krzysztof  26 konk. 1304.15 pkt

12.Kowalski Wawrzyn i Dariusz 26 konk. 1288.89 pkt

13. Marciniak Kasia i Zbigniew 26 konk. 1273.67 pkt

 

Gołębie Roczne

 

1.       Duda Andrzej 19 konk. 891.77 pkt

2.       Kowalski Wawrzyn i Dariusz 14 konk. 700.27 pkt

3.       Wieczorek Waldek i Łukasz 14 konk. 492.01 pkt

 

Lotniki Roczne

 

 

1 Jarosz Tadeusz Pl-0443-17-3601  1/0  8 kon coeff. 385.10

2. Duda Andrzej  Pl-0443-17-10155 1/0  6 kon coeff. 348.41

 

Gołębie Młode

 

Mistrzostwo Tradycyjne

 

1  SACHAJDAK WŁODZIMIERZ        28    812.08     
2  PLEWA ŁUKASZ                 25    723.42     
3  JANKA JERZY                  25    723.05     
4  DUDA ANDRZEJ                 24    720.09     
5  STOLAREK ASIA I JAREK        24    686.64    
6  JANKA ADRIAN I MARIAN        23    643.07     
7  WIECZOREK JAROSŁAW           22    634.03    
8  KUPCZAK PIOTR                21    620.23    
9  WIECZOREK ADAM               20    584.27                                           10 JAKUBIAK JACEK               19    570.62    
11 MICHALAK TOMASZ              20    554.11     
12 MALCZEWSKI BOGUSŁAW          18    511.93     
13 KAZMIERCZAK JERZY            16    469.29     
14 SMOTER WACŁAW KUCZEK TADEK   15    421.66     
15 NOWICKI KRZYSZTOF            13    392.44     
16 WIECZOREK ŁUKAS I JULIAN     13    392.11     
17 WIECZOREK WALDE I ŁUKASZ     13    390.52    
18 WOZNIAK RADOSŁAW             13    373.16     
19 NOWAK TOMASZ                 13    371.77     
20 PIJANOWSKI SŁAWOMIR          13    369.52     
21 IMBIEROWICZ SŁAWOMIR         11    331.43    
22 MUCHA MARIAN                 11    328.66     
23 GORZELAK JERZY               11    325.66  
  

Kategoria  7 z całości

 

  1  WIECZOREK WALDE I ŁUKASZ       28    850.02    
  2  WIECZOREK JAROSŁAW             28    849.20     
  3  PIĄTEK MAREK                   28    842.34     
  4  JANKA JERZY                    28    833.21     
  5  WIECZOREK ADAM                 28    828.65     
  6  DUDA ANDRZEJ                   28    826.15     
  7  MARKIEWICZ JAN                 28    814.98     
  8  SACHAJDAK WŁODZIMIERZ          27    784.64     
  9  JANKA ADRIAN I MARIAN          27    784.10     
  10 PLEWA ŁUKASZ                   26    772.78     
  11 SMOTER WACŁAW KUCZEK TADEK     26    742.05     
  12 KUPCZAK PIOTR                  24    720.09     
  13 NOWAK TOMASZ                   24    701.91     
  14 MARSZAŁEK KRZYSZTOF            24    699.92     
  15 KAZMIERCZAK JERZY              23    697.70     
  16 NOWICKI KRZYSZTOF              23    693.67     
  17 STOLAREK ASIA I JAREK          23    661.41     
  18 MICHALAK TOMASZ                23    641.73     
  19 MALCZEWSKI BOGUSŁAW            22    631.41     
  20 JAKUBIAK JACEK                 21    631.03     
  21 GORZELAK JERZY                 21    596.84     
  22 CYGANIAK AGA I JAREK           19    567.89     

     23 WIECZOREK ŁUKAS I JULIAN       19    557.44   

 

   Kategoria Mistrzostwo Polski Gołębi Młodych
 
   1 SACHAJDAK WŁODZIMIERZ   620   6  22   812.03                               
   2 JANKA JERZY             409   4  21   785.09                               
   3 STOLAREK ASIA I JAREK   621   6  21   763.52                               
   4 DUDA ANDRZEJ            210   2  21   762.71                               
   5 PLEWA ŁUKASZ            414   4  20   728.71                               
   6 JAKUBIAK JACEK          215   2  19   684.26                               
   7 KUPCZAK PIOTR           307   3  18   680.12                               
   8 WIECZOREK ADAM          214   2  18   673.31                               
   9 JANKA ADRIAN I MARIAN   106   1  19   669.28                               
  10 WIECZOREK JAROSŁAW      324   3  17   622.90                               
  11 MICHALAK TOMASZ         425   4  17   600.88                               
  12 MALCZEWSKI BOGUSŁAW     412   4  16   556.29                               

  13 KAZMIERCZAK JERZY       301   3  13   486.32       

 

Młody Champion Oddziału

 

1 JANKA JERZY           PL-0253-18-2782       4    122.526                                                                          
2 JANKA JERZY           PL-0253-18-2763       4    118.533                                                                          
3 JANKA JERZY           PL-0443-18-4736       4    118.183                                                                          Oddział Wągrowiecko – Rogoziński

                                                                        SUPER MISTRZ ODDZIAŁU

1. DUDA  ANDRZEJ               38 KONK. 1945,1 PKT

2. KACZMAREK ZDZISŁAW  34 KON . 1873,79 PKT

3. IGNACZAK TOBIASZ          31 KON. 1441,58 PKT


Skladanie wyników golebi dorosłych


Dodano 19 sierpnia 2018 o godz. 07:19

W piatek o godz. 19.00 odbedzie sie zebranie zarzadu i trojek sekcyjnych w celu weryfikacji wynikow golebi dorosłych. Zarzad oddziału

Odjazd kabiny na lot nr 1 Baczyna


Dodano 15 sierpnia 2018 o godz. 19:12

Odjazd kabiny

Żnin -  godz 18.45

Mieścisko - godz 20.15

Wągrowiec - godz. 21.00

Rogoźno - godz. 22.00

                                    DOBRY LOT


ODJAZD KABINY NA TRENING Z WRONEK


Dodano 8 sierpnia 2018 o godz. 15:00

ODJAZDY KABINY :

ŻNIN GODZ.- 19.30

WĄGROWIEC 4 - 21.15

ROGOŹNO - 22.00

 

                                                            DOBRY LOT


Zmiany w odjazdach kabiny


Dodano 3 sierpnia 2018 o godz. 08:28

Wagrowiec 5.30 Rogoźno 6.15

Oddziałowy trening gołębi młodych


Dodano 27 lipca 2018 o godz. 20:54

Zarząd oddziału informuje iż 04.08.18 odbędzie się trening gołebi młodych z miejscowości Boruszyn natomiast 11.08.18 z miejscowości Wronki.

Odjazdy kabiny na Boruszyn

Żnin godz 6.00

Wągrowiec 2 godz 7.15

Rogoźno godz. 8.00

                                                                                                           DOBRY LOT






Kostrzyn n/Odrą


9 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-09 17:55



Kostrzyn n/Odrą


2 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-06 20:07



Kostrzyn n/Odrą


26 sierpnia 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-08-27 20:04



Baczyna


19 sierpnia 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-08-21 19:05